LED-Linear on pakkunud esmaklassilisi valguslahendusi alates 2006. aastast. Pideva tootearenduse liikumapanevaks jõuks on olnud uudishimu ja soov tooteid üha paremaks muuta. Innovaatiline tehnoloogia, olles sillaks elegantsete arhitektuuriliste lahenduste ja tehniliste võimaluste vahel, on võimaldanud teostada ka üsna keerukaid disainiideid. Olgu selleks siis kas 300m kõrgune fassaad või veealune valgustus. Kõik LED-Lineari tooted alates LED-ribast kuni -profiilideni valmivad nende tehases Saksamaal ning valdav osa LED-profiilidest toodetakse nn. rätsepatööna vastavalt kliendi vajadusele. Paljud nende tooted on pälvinud hulga disaini- ja innovatsiooniauhindu.

Piiramatu valikuga tööriistakast

Pole vahet, kas vajad üksikut toodet või tervet lahendust, kas kuivadesse ruumidesse või märga keskkonda – siit leiad kõike.

Product finder on väga praktiline abiline, mis hõlbustab õige toote leidmist vastavalt kasutusrakendusele, keskkonnale ja teistele parameetritele.

Suureks abiks on ka toodete konfiguraator, mille abil saab sisestada õiged tehnilised ja valgustehnilised parameetrid ning saada seejärel vajalik toode koos õige tellimiskoodiga.

CMS Office, London
Photo: KKS Strategy LLP / Timothy Soar

AMOR
Vario LED™ Flex

Bundesgartenschau, Koblenz 2012
Photo: Jennifer Braun

Suntec City, Singapore
Uudised
  • Mars on uus Saksa tootja LED-Lineari lakke süvistatav valgusti, milles on ühendatud minima...

Projektid