1874 aastal asutatud Taani firma, mille tunnuslauseks on “Design to Shape Light”. Valgus on Louis Poulseni jaoks materjal, mida saab vormida selliseks nagu tarvis. Selles täidab valgusti vorm oma ülesannet ning leitud on suurepärane tasakaal valguse ja pimeduse vahel. Maailmakuulsad disainiklassikud kõrvuti  modernsega. Legendaarsete PH-seeria valgustite tootja. Valikust leiab valgusteid nii siseruumidesse kui ka õue.

PH LOUVRE
Disainer: Poul Henningsen
Patera
Disainer: Øivind Slaatto
LP Slim Round Suspended
Disain: Louis Poulsen A/S

Arhitektuurne valgustus

Arhitekti, sisearhitekti või valgusdisainerina on ruumi kujundades sinu eesmärgiks luua ilus ja meeldiv keskkond. Valguse kui arhitektuuri neljanda mõõtme abil on võimalik anda ümbritsevale ruumile sobiv väljanägemine ning luua õige miljöö.

PH 5 
Disainer: Poul Henningsen
CIRQUE
Disainer: Clara von Zweigbergk

Dekoratiivne valgustus

Dekoratiivsed valgustid täiendavad ja võimendavad ümbritsevat keskkonda. Nendega saab tekitada  valgussaarekesi ja toimivad ruumis kui pilgupüüdjad.  Lisaks nende peamise funktsiooni – valgustamise kõrval on nad kui ilusad kunstiesemed ning loovad ruumis erilise miljöö nii sisse- kui ka väljalülitatud olekus.

Välisvalgustid

Välisvalgustust ei vaja me üksnes valgustamiseks vaid ka heaks enesetundeks ning turvalisuseks. Luues kena ja toimiva õueruumi, on see ühtlasi ka kutsuv ning turvaline.

Louis Poulseni  aastakümnete jooksul omandatud kogemus maastiku ja õueruumi valgustamise vallas koos laia tootevalikuga pakuvad inspiratsiooni suurepärase välisvalgustuse kujundamisel.

FLINDT BOLLARD
Disainer: Christian Flindt
RUBBIE
Disainer: Peter Bysted
LP NEST
Disainer: Bystrup Architects
Uudised
Projektid

Edasimüüjad

Elke Mööbel
Järve 2, Tallinn
E-R 9:00-19:00
L   11:00 – 16:00
Telefon +372 6617320
tallinn@elkemoobel.ee

Sisustusstuudio NOW
Pärnu mnt 160, Tallinn
E–R 10:00–18:00
L      10:00 – 16:00
Telefon +372 53478074
info@now.ee

Laterna Magica
F.R. Kreutzwaldi 8, Tallinn
E–R 10:00–18:00
Telefon +372 6466994
info@laterna.ee